^Do góry

Wojewódzkie zawody sportowe – Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej atletyce - Rzeszów

Sprawozdanie z wojewódzkich zawodów sportowych – Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej atletyce, które odbyły się 26 września 2017 r. w Rzeszowie.

Natalia Perła Przemysław Furman

Zawodnicy reprezentujący szkołę w zawodach wojewódzkich:

– bieg na 600m:

Natalia Perła (VI) – 2:01.74 min.

– bieg na 1 000m:

Przemysław Furman (VI) – 3:30.59 (rekord Przemka wynosi: 3:27.74 min.).

Natalka uplasowała się na XV-tym miejscu w województwie na 49 startujących zawodniczek zaś Przemek na miejscu XIII-tym na 47 startujących zawodników.

Natalia ustanowiła nowy rekord szkoły, który został ustanowiony przez Joannę Lachowską 22 maja 2017 r. na Czwórboju Lekkoatletycznym w Stalowej Woli, który wynosił 2:05.91.

Natalka biegła w III serii i prowadziła w czołówce. Na ostatnich metrach przed metą Natalia zaczęła słabnąć i wówczas wyprzedziła ją jedna zawodniczka i Natalia wbiegła na metę jako druga. Przemek biegł w I serii. Gonił grupę i powoli wyprzedzał zawodników ale pozostało mu jeszcze sześciu, którzy niestety nie pozwolili się wyprzedzić. Przemka również atakowano ale utrzymał swoją wywalczoną pozycję do końca. Natalka i Przemek wspaniale zaprezentowali się na Wojewódzki zawodach lekkoatletycznych reprezentując naszą szkołę i region.

Natalce i Przemkowi życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Urzędu Gminy Radomyśl nad Sanem!
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Izby Regionalnej w Antoniowie!
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej!
Copyright © 2013. Zespół Szkół w Antoniowie  Rights Reserved.