Rekolekcje WIELKOPOSTNE

Szanowni rodzice!

W dniach 27-29 marca, ze względu na organizowane Rekolekcje Wielkopostne,  nie będą organizowane w szkole zajęcia dydaktyczne. Natomiast nauczyciele zapewnią opiekę dzieciom, które w tym czasie przyjdą do szkoły.

Proponowaliśmy również uczniom klasy ósmej konsultacje w tym czasie, z przedmiotów objętych egzaminem. Takie zajęcia, z języka angielskiego, odbędą się we wtorek .

Tadeusz Stopyra

Sprawozdanie z zawodów w minipiłce siatkowej.

11 marca 2023 r. w Chwałowicach odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej. W sobotnich zawodach rywalizowały trzy zespoły: z Rzeczycy Długiej, Antoniowa i Chwałowic. Nasi zawodnicy byli nieco poddenerwowani i zestresowani.  Mimo starań, nie udało się wygrać meczu i zakończyliśmy zawody na trzecim miejscu.

Po dwuletniej przerwie wracamy ponownie do zawodów sportowych. Aby osiągać sukcesy należy poświęcić więcej czasu na staranne i sumienne ćwiczenia.

Zawodnikom dziękujemy i zachęcamy do cierpliwej i wytężonej pracy w przygotowaniach do kolejnych zawodów.