Bierzemy udział w akcji: „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu ekologicznego “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego)

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, dorosłych na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. Przyswajanie nowych nawyków i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Jeśli chcemy, aby dzieci wykształciły w sobie taki nawyk, musimy dawać im przykład prawidłowych działań ekologicznych. W związku z powyższym chcemy zaprosić Państwa do udziału w akcji. Dzięki niej osoby prywatne mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 23 – 24 lutego 2023r.

Miejsce Akcji: parking szkolny PSP w Antoniowie

Odbiór zużytego sprzętu nastąpi w dniu 27.02.2023r.

Poniżej zamieszczamy link do wykazu sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce.

Rodzaje elektrośmieci.

Więcej informacji o akcji  www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

Zachęcamy do udziału w akcji. Zróbmy to dla nas samych, naszej szkoły i naszej planety!

PARTNERZY AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o. Siedziba Spółki – Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4, Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ; 83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 – 16:00