Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22.01.2019 r. świętowaliśmy w naszej szkole miłą uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Część artystyczną przygotowali uczniowie z kl. 0-III pod opieką wychowawczyń. Były wiersze, piosenki, tańce, życzenia i upominki dla kochanych Dziadków. Jasełka w wykonaniu uczniów z kl. II i III dały okazję do wspólnego kolędowania.

Uczniowie ze starszych klas pochwalili się wspaniałymi tańcami.  Kolejną atrakcją był Szkolny konkurs kolęd i pastorałek.

Na zakończenie czekał na gości słodki poczęstunek. Cieszymy się, że na zaproszenie swoich wnuków przyszło do nas tak wielu seniorów. Dziękujemy, do zobaczenia za rok!!

Tekst: Joanna Kozłowska

Zdjęcia: Małgorzata Pater-Łosek