Dzień Dziecka w kinie.

W dniu 01 czerwca br. grupa 21 uczniów z klas IV-VII naszej szkoły – wybrała się pod opieką pań nauczycielek: J. Dudzińskiej i D. Rolek – do kina Helios w Stalowej Woli.

Mimo iż mieliśmy wcześniej wybrany film i zarezerwowane miejsca w kinie, to na miejscu okazało się, że czeka nas sympatyczna niespodzianka i możemy obejrzeć albo wybrany film, albo uczestniczyć w przedpremierowym pokazie najnowszego filmu. Oczywiście uczniowie z entuzjazmem wybrali najnowszy film pt.: ”Wyszczekani”, który zapewnił nam wiele radości, gdyż była to komedia pełna zabawnych scen i dowcipnych dialogów.

Zanim jednak zasiedliśmy w wygodnych fotelach sali kinowej, którą mieliśmy na wyłączność – przemiła obsługa kina wręczyła w prezencie wszystkim naszym kinomanom po  kubełku  popcornu. Po obejrzeniu filmu, udaliśmy się w doskonałych humorach na posiłek i smakowite lody.

To był dzień wrażeń oraz radości i taki Dzień Dziecka moglibyśmy celebrować przez cały rok, a przynajmniej częściej.

Joanna  Dudzińska