DZIEŃ KOBIET

8 marca to w kalendarzu bardzo ważny dzień. Dzień Kobiet! Już od rana chłopcy obdarowywali dziewczęta i Panie pracujące w naszej szkole kwiatami i drobnymi słodkościami. W szkole panowała wyjątkowo miła atmosfera. Męska część Samorządu Szkolnego zorganizowała plebiscyt na „Najsympatyczniejszą dziewczynę”. Wybór był niezwykle trudny, bo w naszej szkole są tylko  i wyłacznie sympatyczne dziewczyny. W  wyniku głosowania chłopców I miejsce zajęła Justyna Piątek, II miejsce zajęła Zuzia Dybek, natomiast III miejsce przypadło Zuzannie Kielbasa. Wszystkim kobietom w naszej szkole składamy najserdeczniejsze życzena!

Tekst: Alicja Bera                                                                                                          Zdjęcia: Maria Stefanowska