Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców.
    My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie dzieci z oddziału zerowego. Następnie rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu uczniów klas I-III. Na koniec uczniowie klasy III zaprezentowali swoje umiejętności taneczne.
   Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne, własnoręcznie przygotowane upominki.
   Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.