Karta rowerowa 2019.

Karta rowerowa to pierwsze „prawo jazdy”, które uprawnia młodych ludzi do poruszania się rowerem po drogach publicznych.      18 czerwca br. 9 uczniów naszej szkoły stało się posiadaczami tego dokumentu. Po wcześniejszym przeszkoleniu i zaliczeniu części teoretycznej 14 czerwca odbył się egzamin praktyczny. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwali policjanci z Posterunku Policji w Radomyślu nad Sanem : aspirant sztabowy Józef Hajto i młodszy aspirant Tomasz Woźniak oraz Pan Dyrektor Szkoły Tadeusz Stopyra wraz z nauczycielkami techniki: Panią Wiesławą Kochan i Panią Anną Laskowską. Wszyscy uczniowie pozytywnie zaliczyli tą część egzaminu. Panowie policjanci wręczyli  młody kierowcom jednośladów odblaskowe opaski i przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze.  Wszystkim nowym posiadaczom kart rowerowych  serdecznie gratulujemy, życzymy bezpiecznej jazdy i już nie możemy doczekać się  wspólnej wycieczki rowerowej!

Zdjęcia: Wiesława Kochan, Anna Laskowska.