Konkurs ,,Portret generała”

W dniu 17 grudnia 2021 r. rozstrzygnięty został konkurs pt. „Portret generała”. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez uczennice klasy czwartej: Julię Kosińską i Lenę Sołtys w ramach Zajęć Rozwijających Zainteresowania.

Zadaniem uczestników było samodzielnie wykonanie, dowolną techniką, portretu generała Kazimierza Sosnkowskiego, patrona naszej szkoły.

Do organizatorów wpłynęło 13 prac.

Komisja w składzie: Anna Laskowska, Barbara Żmuda, Emilia Sołtys i Maja Stańkowska po obejrzeniu złożonych portretów ustaliła następujące lokaty dla złożonych prac:

I miejsce – ex aequo Julia Olech i Miłosz Połomski

II miejsce – Alan Badura

III miejsce – Kalina Idec

Prace złożyli również: Nikodem Badura, Julia Kosińska, Maja Krawiec, Kacper Kuchno, Piotr Nalepa, Przemysław Perła, Bartosz Stefanowski, Wojciech Węska i Stanisław Ziarno.

Wszystkie prace zostały zaprezentowane społeczności szkolnej. Dodatkowo piękna praca Piotra Nalepy została wykorzystana do przygotowania dekoracji na uroczystość szkolną – Dzień Patrona.

Dziękujemy członkom Komisji za wykonanie trudnego zadania.

Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za udział konkursie.