Mikołaj, Mikołaj do nas przybył!

Mikołajki to niezwykle szczęśliwy czas dla każdego człowieka, czas wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. W tym właśnie dniu dostajemy prezenty i obdarowujemy nimi innych. Wspaniałą rzeczą jest otrzymać prezent, ale równie wspaniałą jest obdarować nim innych.

6 grudnia w naszej szkole pojawił się długo wyczekiwany gość – Mikołaj, który oprócz prezentów dla grzecznych dzieci i dorosłych przyniósł też wiele radości.

Tego samego dnia Samorząd Uczniowski rozstrzygnął konkurs  na „Najładniejszy list do Mikołaja” Zadaniem uczniów było samodzielne napisanie listu i ozdobienie go w dowolny sposób. W konkursie I miejsce zajęła Alicja Podsiadło a II miejsce  Maja Stańkowska. Dziewczętom gratulujemy i mamy nadzieję, że prośby ze wszystkich listów zostaną spełnione.

HO, HO, HO! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Tekst: Zuzanna Kiełbasa,
zdjęcia: Justyna Piątek