Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje gminne

5 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego celem jest popularyzowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz poszerzenie wiedzy  najmłodszych użytkowników dróg z zakresu przepisów ruchu drogowego. W konkursie rywalizowały ze sobą drużyny z pięciu szkół naszej gminy w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Grupa I:  Julia Kosińska, Zuzanna Kiełbasa, Filip Kułaga, Piotr Olech

Grupa II: Weronika Kiełbasa, Maja Stańkowska, Franciszek Kawa

Uczestnicy turnieju rozwiązywali test z ogólnej wiedzy bezpieczeństwa w ruchu drogowym składający się 25 pytań oraz test skrzyżowań składający się z 10 pytań.

Obydwie drużyny z naszej szkoły zajęły I miejsce w eliminacjach gminnych oraz będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych w Stalowej Woli. Gratulujemy naszym reprezentantom  wspaniałego wyniku i życzymy  sukcesów oraz trzymamy kciuki w kolejnych etapach turnieju!

Wiesława Kochan