Rekolekcje przed bierzmowaniem

Uczniowie klasy siódmej i ósmej wzięli udział w rekolekcjach przygotowujących do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania połączonych z pielgrzymką na Święty Krzyż.

Rekolekcje odbyły się końcem maja w Radomyślu nad Sanem. W ich programie były konferencje i zajęcia integracyjne, które prowadzili ks. Marek Mazur oraz ks. Marian Bolesta. W naukach przygotowujących do bierzmowania uczestniczyli również uczniowie z Chwałowic.

Zwieńczeniem rekolekcji była pielgrzymka na Święty Krzyż, gdzie najpierw, pielgrzymując do świętokrzyskiego sanktuarium, uczniowie rozważali Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie wzięli udział w dziękczynnej mszy świętej oraz koncercie zespołu ewangelizacyjnego, podczas którego mieli możliwość wysłuchać również ich świadectwa wiary.