Smacznie, zdrowo i kolorowo.

Śniadanie to bardzo ważny i podstawowy  posiłek dnia, który nie tylko decyduje o dobrym humorze, lecz także o prawidłowym działaniu całego organizmu. Dlatego też w poniedziałek, 17 grudnia  w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie we wszystkich klasach było smacznie , zdrowo i kolorowo.   Na stołach pojawiły się kolorowe kanapki, szaszłyki i sałatki owocowe, desery jogurtowe  z nasionami chia,  owocami i syropem klonowym, pyszne placuszki  z sałatką owocową i miodem, tortille i inne smakołyki. Wszystko to  było własnoręcznie zrobione  i dlatego tak wyśmienicie smakowało. Uczniowie planują już następną edycję takiego śniadania.  Cieszy nas fakt, że  do przygotowania śniadania w klasach młodszych zaangażowali się rodzice, za co im serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia : Agata Wąsikowska, Joanna Dudzińska,  Anna Laskowska.