Świąteczna pomoc

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym myślimy o bliskich, ale także o tych, którzy  potrzebują naszej pomocy. W tym roku  Samorząd Uczniowski z pomocą pani pedagog zorganizował świąteczną paczkę dla Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu .  W przygotowanie paczki zaangazowali się uczniowie wszystkich klas, rodzice i nauczyciele. W naszym prezencie znalazła sie żywność, środki czystości, a także materiały na warsztaty terapii zajęciowej.  Moment przekazania paczki był dla nas bardzo emocjonujący. Chłopcy przyjęli nas radosnym „Dzieeeń dooobry”. Wszyscy chcieli  koniecznie osobiście się  przywitać, złożyć  podziękowania i świąteczne życzenia. Wizyta w Domu Pomocy Społecznej uświadomiła  nam,  jak bardzo czasem nie potrafimy cieszyć się z małych rzeczy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w  akcję, która  sprawiła, że mogliśmy pomóc i zobaczyć uśmiechy na twarzy osób, które obdarowaliśmy  prezentami.

Wesołych Świąt!