UWAGA – rekrutacja do oddziału przedszkolnego.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Antoniowie informuje, że do dnia 20 marca 2020r. przyjmowane będą w kancelarii podania o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego działającego w naszej szkole.

Obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego zgodnie z ustawą objęte są dzieci, które w roku 2020 ukończą 6 lat. Szkoła może przyjąć również dzieci, które w tym roku ukończą 5 lat. Zainteresowanych rodziców proszę o zgłaszanie się po wnioski do sekretariatu szkoły i dostarczenie wypełnionych do dnia 20 marca 2020r.

Jednocześnie informuję, że w zakładce RODO umieszczona jest klauzula informacyjna. Na wniosku będzie potrzebne złożenie podpisu potwierdzającego zapoznanie się z nią.

Tadeusz Stopyra