V Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej

W  środę 22 maja w Gminnym Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem z siedzibą w Chwałowicach odbyła się V edycja Gminnego Przeglądu Piosenki Angielskiej, którego celem jest popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci oraz rozwijanie sprawności językowych. Przegląd po raz kolejny cieszył się dużą popularnością, łącznie zaśpiewało blisko 110 osób.

Na scenie swoje wokalne umiejętności zaprezentowało 110 uczestników, którzy wykonali 32 utwory.  Naszą szkołę reprezentowali soliści oraz uczennice klasy II PSP.

Uczestnicy, prezentując przygotowane przez siebie i opiekunów piosenki podbili serca publiczności i za swoje występy otrzymali gromkie brawa od zebranych. Młodzi artyści borykali się nie tylko z trudem poprawnej wymowy słów śpiewanych piosenek, ale także z tremą, którą dzielnie pokonywali w atmosferze zabawy.

Nie wyłoniono zwycięzców wśród uczestników. Wszystkie zespoły i soliści po zakończeniu występów odpowiedniej kategorii, z rąk Dyrektor GCK Teresy Lachowskiej odebrali dyplomy i upominki.