Wesołe Szczygiełki

10 maja 2023r. odbył się VI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Wesołe Szczygiełki”, którego organizatorem było Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem, z siedzibą w Chwałowicach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej, którzy pod okiem wychowawczyni od dwóch lat uczestniczą w realizacji innowacji pedagogicznej pt. „Ruch, taniec, muzyka”. Uczniowie zaprezentowali dwa układy taneczne, które znalazły uznanie u jury konkursowego.

Trzeciaczki” zajęły trzecie miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową – głośnik. Uroczystość konkursowa odbyła się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Na zakończenie zostali zaproszeni przez panią Teresę Lachowską do uczestnictwa w kolejnej edycji przeglądu.