Wiosna, wiosna!!!

Choć pogoda za oknem nie wskazuje jakoby nadeszła wiosna, to w naszej szkole panowały dziś wiosenne nastroje. Dzień rozpoczął się od ciekawych pokazów fizyczno – chemicznych prowadzonych w formie humorystycznych scenek, prezentowanych przez grupę Zelektryzowani. Samorząd Uczniowski przygotował coś dla młodszych i dla starszych. Najmłodsi świetnie bawili się na sali gimnastycznej, biorąc udział w konkurencjach sprawnościowych i zabawach. Dziewczęta, nie mogąc doczekać się wiosny, rywalizowały w konkursie „Pani Wiosna”, w którym I miejsce zajęła Julia Jędral (nr 5). Gratulujemy i mamy nadzieję, że niebawem ujrzymy Panią Wiosnę w pełnej krasie.

Starsi spędzali czas według swoich upodobań.  Chłopcy zorganizowali rozgrywki w piłkę ręczną, piłkę nożną i piłkę siatkową.

Dziewczęta zaś spędzały czas przy muzyce,  biorąc udział  w karaoke i zabawach przy muzyce.

Julia Laskowska