Współpraca z Nadleśnictwem Gościeradów i Wojskowym Kołem Łowieckim ,,SĘP” Mielec

Nasza szkoła od lat sukcesywnie współpracuje z Nadleśnictwem Gościeradów oraz z Wojskowym Kołem Łowieckim ,,SĘP” Mielec.  Nadleśnictwo  oraz Koło Łowieckie chętnie wspomagają nas w realizacji różnych akcji ekologicznych, np: Sprzątanie Świata, Dokarmianie ptaków,  Dzień Ziemi  itp.  W bieżącym roku szkolnym  wspólnie posprzątaliśmy las, zasadziliśmy ok.  200 buków a także dokarmialiśmy ptaki.

Również w tym roku szkolnym, w ramach akcji” Myśliwska Paczka” organizowanej przez Wojskowe Koło Łowieckie ,,SĘP” Mielec, zostaliśmy hojnie obdarowani sprzętem sportowym o wartości  900zł. Otrzymaliśmy piłeczki, zestaw unihocka,  zestawy do badmintona, rakietki i piłeczki do gry w tenisa stołowego oraz piłkę ręczną. Sprzęt ten będzie w pełni wykorzystany przez dzieci i młodzież spragnione ruchu po powrocie do nauki stacjonarnej. Serdecznie dziękujemy za przekazane nam wyposażenie. Jesteśmy pewni, że będzie nam ono dobrze służyło. 

Dziękujemy Nadleśnictwu Gościeradów i jego pracownikom oraz  Wojskowemu Kołu  Łowieckiemu ,,SĘP” Mielec za wspieranie naszych działań. Darz Bór! 

Tekst: Wieslawa Kochan, Anna Laskowska

Zdjęcia: Wiesława Kochan, Tadeusz Stopyra