ZABAWA CHOINKOWA

21 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana ZABAWA CHOINKOWA. Zabawę tradycyjnie uświetnił swoimi zabawami i muzyką DJ Słońce. Dyskoteka trwała od godziny 16:00. O godzinie 17:30 każda klasa miała okazję zregenerować siły dzięki posiłkowi, który został przygotowany przez Radę Rodziców. Następnie o godzinie 18:00 odbył się występ grupy naszych szkolnych tancerzy- zaprezentowali się wspaniale. Od początku zabawy uczniowie mogli głosować na króla i królową balu. Taneczne rywalizacje były bardzo zacięte, a ostatecznie  królem zabawy choinkowej został Jakub Żmuda a królową Wiktoria Oskroba. Para królewska została uroczyście koronowana przez Pana Dyrektora, następnie miała zaprezentować swój pierwszy taniec. Uczniowie tańczyli do godziny 21:00 i z przykrością  opuszczali balową salę gimnastyczną. Młodzież serdecznie pożegnała DJ’a i zmęczona oraz zadowolona wróciła do domu.

tekst: Oliwia Stopyra

zdjęcia: D. Rolek