Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Wakacje w tym roku nadeszły wyjątkowo szybko… A to za sprawą rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, dzięki któremu uczniowie otrzymali świadectwa już w środę, 19 czerwca, tuż przed Bożym Ciałem.

Uroczystości kończące rok szkolny rozpoczęły się od dziękczynnej mszy świętej w kościele parafialnym pw. św. Zygmunta w Pniowie. Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły, aby wziąć udział w ostatnim w tym roku szkolnym apelu.

Pierwszym z punktów spotkania było tzw. „Ślubowanie Absolwentów”, podczas którego uczniowie, którzy ukończyli ten etap edukacji, ślubowali, że swoim działaniem, zachowaniem oraz postawą, będą rozsławiać dobre imię naszej szkoły. W dalszej kolejności apelu przyszedł czas na podziękowania dla p. Justyny Kozłowskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców, za wieloletnią, owocną współpracę, a następnie – na wyróżnienie uczniów, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję oraz tych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Otrzymali oni, z rąk pana dyrektora i wychowawców, dyplomy i nagrody książkowe – ufundowane przez Radę Rodziców.

Na koniec, absolwenci naszej szkoły, którzy w ostatnim roku wchodzili w skład pocztu sztandarowego, otrzymali pamiątkowe podziękowania.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam udanego wypoczynku, dużo słońca i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń! 🙂