ID-IML 25.09.2018 r. Rzeszów

Sprawozdanie z wojewódzkich zawodów sportowych – Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkolnego Związku Sportowego, które odbyły się 25 września 2018 r. w Rzeszowie.

Natalia Perłą (VII)  reprezentowała naszą szkołę w zawodach wojewódzkich w biegu na 600m uzyskując czas – 2:00.42 min. (poprzedni rekord Natalki wynosił: 2:01.74 min.).

Natalka uplasowała się na VI-tym miejscu w województwie i ustanowiła nowy rekord szkoły, który został ustanowiony przez nią 26 września 2017 r. na Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwa Lekkoatletycznych w Rzeszowie.

Warunki atmosferyczne były fatalne. Było wietrznie i zimno. Natalka biegła w II serii w czołówce. W połowie dystansu znajdowała się na trzeciej pozycji i zaczęła mocniej przyspieszać. Już na ok 100m przed metą była na prowadzeniu i żadna zawodniczka jej nie zagrażała. Walczyła tylko z czasem. Natalka wspaniale zaprezentowała się na Wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych reprezentując naszą szkołę i region.

Natalce życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodniczki – Janusz Wrona