ID-IML 18.09.2019 r. Stalowa Wola

Sprawozdanie z powiatowych zawodów sportowych – Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkolnego Związku Sportowego, które odbyły się 18 września 2019 r. w Stalowej Woli.

Od lewej: Paweł Hołody (VI), Michał Krudysz (VI), Kacper Furman (IV), Aleksandra Dudzińska (V), Franciszek Kawa (IV), Bartłomiej Mokijewski (IV).

Zawodnicy reprezentujący szkołę w zawodach:

– bieg na 60m: Aleksandra Dudzińska (V);

– bieg na 60m: Franciszek Kawa (IV);

– bieg na 60m: Paweł Hołody (VI);

– skok w dal: Bartłomiej Mokijewski (IV) – 3,20 m;

– rzut piłeczką p.: Kacper Furman (IV) – 24,0 m;

– rzut piłeczką p.: Michał Krudysz (VI) – 27,5 m.

Nasi sportowcy dzielnie startowali w wybranych konkurencjach. Mimo, że uzyskane wyniki są słabsze od tych osiąganych podczas przygotowania w szkole (Bartek – skok w dal: 3,50m; Kacper – rzut pp.: 37,5m; Michał – rzut pp. 34m) to uczniowie mieli możliwość startować na profesjonalnym stadionie lekkoatletycznym oraz zapoznać się z organizacją zawodów sportowych na szczeblu powiatowym.

Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona