ID-MPS 23.03.2019 r. Chwałowice

Sprawozdanie z zawodów sportowych

23 marca 2019 r. w Chwałowicach odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej.

Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę: Sandra Dąbek (VI), Ania Twardzik (VI), Natalia Perła (VII), Julia Laskowska (VII), Amelia Kosmala (VII) i Patrycja Piątek (VII).

Nasze zawodniczki na zawodach były nieco poddenerwowane ale podjęły walkę z dziewczętami z Radomyśla nad Sanem. Były trudności z odbiorem, z rozegraniem a także z zagrywką ale nasze dziewczęta były nieco skuteczniejsze i wygrywając dwa sety przeszły do finału.

Po pierwszym meczu dziewczęta (i nie tylko) były szczęśliwe.

W meczu finałowym z drużyną dziewcząt z Chwałowic już było trudniej. Tu skuteczniejsze okazały się przeciwniczki. Mimo to dziewczęta wyjechały dzisiaj z Chwałowic na drugim miejscu. Awansowaliśmy o jedno miejsce w stosunku do roku ubiegłego. Gratuluję.

Zawodniczkom dziękujemy i zachęcamy do cierpliwej i wytężonej pracy w przygotowaniach do osiągania sukcesów sportowych.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona