IMS-IML 19.09.2019 r. Stalowa Wola

Sprawozdanie z powiatowych zawodów sportowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkolnego Związku Sportowego, które odbyły się 19 września 2019 r. w Stalowej Woli.

Natalia na podium – III miejsce

Przemek mistrzem powiatu

Od lewej: Julia Laskowska (VIII), Magdalena Matysek (VIII), Przemysław Furman (VIII), Tomasz Wójcik (VII), Amelia Kosmala (VIII), Natalia Perła (VIII), Anna Twardzik (VII), Kamil Mazur (VII).

Zawodnicy reprezentujący szkołę w zawodach:

– bieg na 100m: Amelia Kosmala (VIII);

– bieg na 100m: Magdalena Matysek (VIII);

– bieg 4 x 100m: Amelia Kosmala, Julia Laskowska, Anna Twardzik, Magdalena Matysek;

– bieg na 600m: Natalia Perła (VIII) – 2:00.00 min. (poprzedni wynik 1:59.00 min.);

– skok w dal: Julia Laskowska (VIII);

– skok w dal: Anna Twardzik (VII);

– bieg na 100m: Tomasz Wójcik (VII);

– bieg na 100m: Kamil Mazur (VII);

– bieg na 1 000m: Przemysław Furman (VIII) – 3:22.00 min. (poprzedni wynik 3:27.74 min.).

III miejsce w powiecie w biegu na 600 m, po ciężkiej walce, uzyskała Natalia Perła a Przemysław Furman wywalczył sobie w pięknym stylu mistrza powiatu w biegu na 1 000 m. Na Przemka w przyszłym tygodniu czeka finał wojewódzki w Rzeszowie (25 września br.).

Wszyscy zawodnicy naszej szkoły bardzo ambitnie potraktowali dzisiejsze zawody i startowali z dużym zaangażowaniem.

Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona