OGÓLNOPOLSKA AKCJA- KARTKA DLA MEDYKA

W dobie koronawirusa uczniowie z różnych szkół w Polsce włączają się w akcję ,,Kartka dla medyka”. Ma ona za zadanie podziękować pracownikom służby zdrowia za to, że narażają swoje zdrowie i życie, aby ratować ludzi. Nasza szkoła postanowiła włączyć się w tą akcję. Działanie to ma na celu uświadomienie nam jak ciężka i niebezpieczna może być praca  służby zdrowia. Udział w akcji nie jest obowiązkowy ale mamy nadzieję, że chętnych nie zabraknie. Kartkę wykonujemy na formacie A5, najlepiej z bloku technicznego. Na kartce może znaleźć się element, który nawiązuje do pracy służby zdrowia. Możemy wykonać ją dowolnym sposobem, ważne jest to, aby była ona wykonana starannie. W środku kartki napiszcie za co jesteście wdzięczni pracownikom służby zdrowia.  Od dnia 16.04 do 23.04 w szkole (przy gabinecie Pana dyrektora) będzie znajdować się pudełko do którego będzie można wrzucić kartkę. prosimy również o wysłanie zdjęcia kartki na adres laskowskaj@45@gmail.com, koniecznie z informacją o autorze kartki. Później będą one wysłane do szpitala w Stalowej Woli. Mamy nadzieję, że chętnie włączycie się w tą akcję. Pomysły można zaczerpnąć z internetu lecz prosimy, aby ich nie kopiować- liczymy na waszą kreatywność!

W razie pytań lub  problemów proszę pisać do przewodniczącej SU- Julii Laskowskiej na adres laskowskaj45@gmail.com

tekst: J.L.