SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

22 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się Konkurs kolęd i pastorałek. Uczniowie mieli za zadanie zaśpiewać wybraną wcześniej przez siebie kolędę lub pastorałkę. Tych pięknych śpiewów wysłuchiwała cała szkoła wraz z dziadkami którzy byli zaproszeni na dzień babci i dziadka. Konkurs dzielił się na 3 kategorie kl. 0-III kl. IV-VI i kl. VII-III gim. Wszyscy bardzo ładnie zaśpiewali lecz jury musiało wyłonić najlepszych. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobyła kl. 0,  w kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła Alicja Bera a w kategorii klas VII-III gim. wygrała klasa III gim. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy i gromkie brawa. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów,  a reszcie zwycięstwa w następnym roku.

tekst- Julia Laskowska
zdjęcia- M. Pater- Łosek