IMS-PS 8.02.2020 r. – Chwałowice

Sprawozdanie z Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Powiatowych zawodów sportowych Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej, które odbyły się 8 lutego 2020 r. w Chwałowicach.

Zawodnicy od lewej: Przemysław Furman (VIII), Adrian Foltarz (VIII), Kamil Mazur (VII), Paweł Hołody (VI), Wiktor Olech (VII), Norbert Badura (VII), Tomasz Wójcik (VII).

8 lutego 2020 r. w Chwałowicach odbyły się zawody sportowe –Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce siatkowej.

Na zawodach w piłkę siatkową naszą szkołę reprezentowali tylko chłopcy. Wola walki u chłopców była na wysokim poziomie. W pierwszym meczu nieco górowaliśmy nad przeciwnikiem i przeszliśmy do finału. W meczu finałowym zagraliśmy dokładnie odwrotnie. Zagrywki były niedokładne, nie było odbioru po zagrywce, a jeśli się udało to mieliśmy problem z rozegraniem piłki. Chłopcy całkowicie pogubili się. Podciągnęliśmy nieco nasze umiejętności w piłce siatkowej w stosunku do roku ubiegłego ale dalej czaka nas bardzo ciężka praca aby podjąć realną walkę z innymi drużynami. 

Uczestnikom zawodów dziękujemy i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów czekających nas w roku bieżącym.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona