Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Większość drużyn biorących udział w Turnieju to kluby piłkarskie działające na terenie powiatu stalowowolskiego. Nasi chłopcy rozegrali trzy mecze. Mimo, że nie udało się nam pokonać żadnej drużyny to z pewnością był to czas „dobrej szkoły”. Tu można było zobaczyć jak grają zawodnicy, jak wygląda atak, obrona, gra bramkarza, … Tu można było zaobserwować grę drużynową i zrozumieć „co to jest drużyna”. Uczmy się od lepszych.

Występ naszych chłopców w turnieju zmotywował ich do podjęcia wysiłku trenowania piłki nożnej. Miejmy nadzieję, że zapał będzie potęgował i przenosił się na kolejnych uczniów.

Treningi zaczynamy od 23 października br. środy i piątki w godz. 15.00-16.00.

Wszystkim piłkarzom życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona