Andrzejki w Ekonomiku

W piątek 30.11.2018r. uczniowie klasy trzeciej gimnazjum i  klasy ósmej naszej szkoły wraz z wychowawczyniami pojechali na Andrzejki organizowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Stalowej Woli. „Andrzejki w Ekonomiku” to Dzień Otwarty Szkoły.  Degustacja potraw w „strasznej kuchni”, pokazy kulinarne, wizyta w studiu fotograficznym i hotelu, profesjonalne fryzury i makijaże oraz magiczne wróżby i przepowiednie – to niektóre z wielu atrakcji, które przygotowali uczniowie, aby zachęcić uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej do kontynuowania nauki w tej szkole.

Uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z ofertą kształcenia popularnego Ekonomika oraz zawodami, które można zdobyć w tej szkole.

Tekst: Wiktoria Oskroba/Wiesława Kochan
Zdjęcia: Wiesława Kochan, Danuta Rolek