Ważna dzisiaj data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka!

Dzień Chłopaka, to  nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W  tym dniu dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię.

W naszej szkole również pamiętaliśmy o tym dniu. Koleżanki z Samorządu Uczniowskiego przygotowały Szkolny Plebiscyt na „Najsympatyczniejszego Chłopaka”, który był przeprowadzony w 3 kategoriach wiekowych.

W pierwszej kategorii (klasy 1-3) były aż trzy pierwsze miejsca, które zajęli: Szymon Podsiadło, Miłosz Połomski i Franciszek Foltarz.

W drugiej kategorii (klasy 4-6) bezkonkurencyjny był Dominik Woźniak, natomiast w trzeciej kategorii (klasy 7-8) zwyciężył Kamil Mazur.

W tym dniu było wyjątkowo elegancko i wesoło, gdyż każdy SUPER CHŁOPAK został nagrodzony eleganckim krawatem i pamiątkowym dyplomem.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim chłopcom życzymy dużo uśmiechu i powodzenia za rok!

tekst- SU

zdjęcia- M. Pater- Łosek