Pożegnanie klasy 8

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.

Tymi słowami
chcemy przekazać
najserdeczniejsze podziękowania
za wielką cierpliwość,
niesłychaną wyrozumiałość
i ogromny trud włożony
w kształtowanie naszego świata.

Spędziliśmy tutaj, razem z Nauczycielami i naszymi kolegami, kilka lat. Były to lata ciężkiej pracy, ale i czasy zabawy, radości, zawiązywania przyjaźni, sympatii.

Każdy z nas pójdzie  w inną stronę. Wybraliśmy nowe szkoły, wejdziemy w nowe środowiska.

Cieszymy się z tego, ale wiemy, że długo jeszcze będziemy wspomnieniami wracać tu.

Postaramy się spełnić nadzieje pokładane w nas przez Rodziców i przez Nauczycieli. Chcemy stać się wartościowymi i dobrymi ludźmi.

Jeszcze raz dziękujemy Wychowawcom, Nauczycielom, wszystkim pracownikom Szkoły oraz naszym rodzicom, bo każdy z Was sprawił, że dziś jesteśmy w tym miejscu i w tym czasie – gotowi podjąć wyzwanie, które stawia przed nami nasza przyszłość.

Życzymy wszystkim samych radości i sukcesów, aby każdy dzień przynosił mnóstwo satysfakcji i spełnienia marzeń.