IMS-TS 24.11.2018 r. Antoniów

Sprawozdanie z zawodów sportowych

24 listopada 2018 r. Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Antoniowie zorganizowała Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisa stołowego.

Zawodniczki i zawodnicy od lewej: Amelia Kosmala (VII), Justyna Środek (VIII), Adrian Dyl (VIII), Hubert Woźniak (VIII), Patryk Kozłowski (III), Jakub Żmuda (III).

Miejsca uzyskane przez drużyny chłopców:

I miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniowie – drużyna I;

II miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rzeczyckiej;

III miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniowie – drużyna II;

IV miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Chwałowicach – drużyna I;

V miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Chwałowicach – drużyna II.

Miejsca uzyskane przez drużyny dziewcząt:

I miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Chwałowicach;

II miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniowie;

Mecze nie były trudne ale drużyna z Woli Rzeczyckiej pozytywnie zaskoczyła obecnych zawodników. Bardzo dzielnie walczyli pokonując naszą drużynę II. Na szczęście nasza drużyna I stanęła na wysokości zadania i mecz finałowy z Wolą Rzeczycką wygrała. Dziewczęta, mimo II miejsca, również zakwalifikowały się do powiatu, który zostanie przeprowadzony 10 grudnia w Antoniowie.

Zawodnikom i zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona