IMS-PK 17.11.2018 r. Radomyśl nad Sanem

Sprawozdanie z zawodów sportowych

17 listopada 2018 r. w Radomyślu nad Sanem odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce koszykowej.

Zawodniczki i zawodnicy w postawie stojącej od lewej: Paulina Szydło (III), Przemysław Czuj (III), Hubert Woźniak (VIII), Bartłomiej Matysek (III), Paulina Cichomska (VII), Adrian Dyl (VIII), Justyna Środek (VIII), Magdalena Matysek (VII), Sylwia Gardzisz (VIII). W pozycji klęcznej: Wiktoria Oskroba (III).

Lokaty drużyn dziewcząt:

I miejsce: drużyna dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej w Radomyślu nad Sanem;

II miejsce: drużyna dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej w Chwałowicach;

III miejsce: drużyna dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej w Antoniowie;

III miejsce: drużyna dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Długiej.

Lokaty drużyn chłopców:

I miejsce: drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Chwałowicach;

II miejsce: drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Długiej;

III miejsce: drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Rzeczyckiej;

IV miejsce: drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Radomyślu nad Sanem;

V miejsce: drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Antoniowie;

W tym roku na zawody w koszykówkę wybrało się aż 4 chłopców. Drużynę chłopców musiały uzupełniać dziewczęta. Sprawowały się świetnie ale szybkie tempo dało znać o sobie. Trudno im było sprostać drużynie dziewcząt z Chwałowic. W meczu z drużyną z Rzeczycy Długiej w końcówce wygrywały 10 : 8 ale w ostatnich sekundach nie dopilnowały zawodniczki i mecz zakończył się remisem. Chłopcy natomiast mieli szansę na wygrany mecz z drużyną z Radomyśla ale niestety, mecz zakończył się dwupunktową przewaga dla Radomyśla. Aby osiągnąć sukces musimy rzetelnie przygotowywać się do zawodów. Na razie mamy z tym problem.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy oraz życzymy sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Opiekun zawodników – Janusz Wrona