Eliminacje gminne do Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

We wtorek 19 marca w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej odbyły się gminne eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Głównym celem Turnieju jest kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród młodych uczestników ruchu drogowego.

Konkurs przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych:

I Grupa – uczniowie klas IV – V;

II Grupa – Uczniowie klas VI-VIII.

Łącznie wystartowało 9 drużyn z pięciu szkół naszej gminy. Każdy uczestnik eliminacji musiał rozwiązać test dotyczący przepisów ruchu drogowego, skrzyżowań oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie: GRUPA I – Agata Mazur, Maja Krawiec, Szymon Woźniak, Nikodem Badura oraz GRUPA II – Zuzanna Kiełbasa, Weronika Kiełbasa, Julia Kosińska.

W kategorii I GRUPA wiekowa reprezentanci naszej szkoły uzyskali II miejsce. Rywalizacja w II GRUPIE wiekowej zakończyła się sukcesem naszej drużyny. Zdobywając I miejsce drużyna zapewniła sobie udział w eliminacjach powiatowych, gdzie będą reprezentować naszą Gminę. Gratulacje dla obydwu drużyn.

Julce, Zuzi i Weronice życzymy wysokich wyników w eliminacjach powiatowych.