Charytatywny koniec roku szkolnego

Jeszcze nie jesteśmy na wakacjach, jeszcze działamy! W ostatnim tygodniu roku szkolnego zorganizowaliśmy wyjazd do Stalowej Woli do schroniska dla psów „Psia Przystań” oraz schroniska dla kotów „Kocia Wyspa”. Celem naszego wyjazdu było dostarczenie karmy i innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt które tam przebywają.

W schroniskach zobaczyliśmy zwierzęta porzucone przez człowieka, zwierzęta, nad którymi znęcali się ludzie, a przede wszystkim zwierzęta, które potrzebują kontaktu z ludźmi. Dowiedzieliśmy się także, jak wielkie są potrzeby takich miejsc i jak ogromną rolę spełniają w nich wolontariusze. Zbiórka produktów  dla stalowowolskich schronisk dla zwierząt w naszej szkole odbywała się po raz trzeci i zapewne nie ostatni. o czym świadczyła ilość  zebranych produktów.

Przy okazji wyjazdu odwieźliśmy  kolejną „porcję” zakrętek do  serduszka przed budynkiem Starostwa powiatowego w Stalowej Woli. Dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie  przeznaczony na ratowanie zdrowia chorym dzieciom.

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w zbiórki!