Dobro powraca!

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc potrzebującym. Samorząd Uczniowski z Wolontariatem Szkolnym zorganizował zbiórkę naklejek z Biedronki oraz plastikowych nakrętek.                                                                                                       Podczas zbiórki naklejek udało sie  zebrać 1420 sztuk i zapełnić      aż 19 albumów . Albumy zostały odesłane do Stowarzyszenia SOS w Warszawie, a tam wymienione na pluszaki Swojaki  i przekazane chorym dzieciom przebywającym w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka.                                                                                                                         Zbiórka nakrętek to wsparcie dla Stasia, ucznia naszej szkoły w walce z chorobą. Nakrętki trafiły do wielkiego czerwonego serca ustawionego przed Starostwem Powiatowym w Stalowej Woli.               Udział w obydwu akcjach  w żaden sposób nie był dla  nas obciążeniem, a potrzebującym pomógł i sprawił  wiele radości. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórki i zachęcamy do dalszej pomocy potrzebującym.